www.egga.ee
   Tutvustus       Kontaktid       Uudised       Tegevused       Publikatsioonid       Eesti Geriaatrite Selts        Eesti Iseseisva Õendusabi Ühendus       Galerii       Kasulikud viited       Hooldus ja hoolduskindlustus   
   Eesti Iseseisva Õendusabi Ühendus
Põhimäärus    
Juhatus    
Liikmed    
Dokumendid    


Liikmed

Teenuse osutaja        Kontaktisik

AS Lõuna-Eesti Haigla - Jana Trolla, jana.trolla[at]leh.ee; haigla[at]leh.ee
AS Rakvere Haigla - Anne Komp, anne.komp[
at]rh.ee; haigla[at]rh.ee
AS Põlva Haigla – Rimma Svetlova, rimma.svetlova
[at]polvahgl.ee; polvahaigla[at]polvahaigla.ee
AS Järvamaa Haigla - Maire Raidvere, maire.raidvere
[at]jmh.ee; haigla[at]jmk.ee 

SA Läänemaa Haigla – Marju Lepmets, marju.lepmets[at]salmh.ee; haigla[at]salmh.ee
SA Tartu Ülikooli Kliinikum - Angelika Lall,angelika.lall[at]kliinikum.ee; kliinikum[at]kliinikum.ee>
AS Valga Haigla – Marjana Kroon, mariana.kroon[at]valgahaigla.ee; info[at]valgahaigla.ee
SA Elva Haigla TM - Katrin Rebane, katrin[at]ehaigla.ee; elvahaigla[at]elvahaigla.ee
SA Jõgeva Haigla - Laine Ottenson, laine.ottenson[at]jogevahaigla.ee; haigla[at]jogevahaigla.ee
AS Ida-Tallinna Keskhaigla – Eve Karmo, eve.karmo[at]itk.ee; info[at]itk.ee
SA Pärnu Haigla - Margit Seppik,margit.seppik[at]ph.ee; ph[at]ph.ee
SA Viljandi Haigla – Kadri Oras, kadri.oras[at]vmh.ee; vmh[at]vmh.ee
SA Narva Haigla – Galina Kuznetsova, Kuznetsova.galina[at]narvahaigla.com; haigla[at]narvahaigla.ee
AS Lääne-Tallinna Keskhaigla - Mare Janvest, mare.janvest[at]keskhaigla.ee; keskhaigla[at]keskhaigla.ee
OÜ Tõrva Tervisekeskus/SA Tõrva Haigla – Monika Horn, monika.horn[at]torva.ee; tervisekeskus[at]torva.ee
SA Kiviõli Tervisekeskus- Ljudmilla Miškova, kiviolihaigla[at]hot.ee
SA Peipsiveere Hooldusravikeskus - Janno Tomson, hoolravi[at]hot.ee
AS Räpina Haigla - Taimi Randma, taimi[at]rapinahaigla.ee
SA Otepää Tervisekeskus – Krista Anton, vanemode[at]oteptervis.ee; info[at]oteptervis.ee
SA Pärnu-Jaagupi Hoolduskodu - Merike Lahesaare, lahesaaremerike[at]gmail.com; pjhoolduskodu[at]gmail.com
SA Vändra Tervisekeskus – Karin Kütt, terkeskus[at]gmail.com
SA Kilingi-Nõmme Tervise- ja Hoolduskeskus - Kristi Sutt, haigla[at]saarde.ee
SA Lõhavere Ravi- ja Hooldekeskus - Marika Tirmaste, marika[at]suure-jaani.ee; ravikeskus[at]suure-jaani.ee
SA Abja Haigla - Piret Rahu; Eve Saar, abjahaigla[at]abjahaigla.ee
SA Rõngu Hooldusravikeskus – Anneli Salumaa, anneli.salumaa[at]hooldusravikeskus.ee
SA EELK Diakooniahaigla - Jelena Leibur, dh[at]eelk.ee; info[at]diakooniahaigla.ee
SA Koeru Hooldekeskus - Terje Teder, terje[at]koeruhk.ee; info[at]koeruhk.ee
OÜ TNP Konsultatsioonid - Oksana Avilo-Kalinina, tnp.konsultatsioonid[at]gmail.com
OÜ Medendi - Aina Saarma, aina[at]medendi.ee
OÜ Koduõendus - Erika Kruup, erika[at]hoolin-osalen.ee
OÜ Koduõde - Aili Külvi, aili.kulvi[at]medicum.ee; teisi.remmel[at]medicum.ee
SA Vähihaigete toetusravi - Kaiu Suija, kaiusuija[at]hot.ee